| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| アドバンテージ | 床の軌跡がない |
|---|---|
| 特徴 | 折りたたみ式 |
| タイプ | 可動式 |
| 耐火等級 | クラスA |
| パスドア選択 | シングルドアまたはダブルドア |
| 適用する | 会議室,宴会ホール,展示センターなど |
|---|---|
| 高さ | 2000~6000mm |
| 上部 と 下部 の 封印 | 二重シールゴム |
| タイプ | 移動可能 |
| 消防 格付け | クラスA |
| 表面 | 繊維のハードクッション |
|---|---|
| デザイン | モジュラー |
| 耐火等級 | クラスA |
| タイプ | 可動式 |
| 耐久性 | 高い |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| 軌跡システム | ローラー付き アルミコース |
|---|---|
| 高さ | 2000~6000mm |
| 幅 | 500~1228mm |
| 適用する | 会議室,宴会ホール,展示センターなど |
| 防音 | 55dBまで |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |