| パッケージ | 鉄木箱 |
|---|---|
| 特徴 | シンプル な 建設,安装 の 容易 な 方法 |
| 表面材料 | 顧客によって選択する |
| 設置方法 | 乾式壁 |
| 特徴 | 取りはずし可能 |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| 特徴 | シンプル な 建設,安装 の 容易 な 方法 |
|---|---|
| 特徴 | 取りはずし可能 |
| 設置方法 | 乾式壁 |
| パッケージ | 鉄木箱 |
| 表面材料 | 顧客によって選択する |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| 軌跡システム | 上部を吊るすか 床を支えるか |
|---|---|
| 契約範囲 | 22.5 mm |
| 適用する | 会議室,宴会ホール,展示センターなど |
| 使用 | 会議室 |
| 体重 | 28〜38 |
| アクセサリー | 線路,ロール,ハンドル,ロックなど |
|---|---|
| 終わって | アノジス,粉末 覆い,木 の 粒 |
| 機能 | 防音,防火,移動可能 |
| デザイン | 現代 と 優雅 |
| 厚さ | 80mm |
| 軌跡システム | 上部を吊るすか 床を支えるか |
|---|---|
| 適用する | 会議室,宴会ホール,展示センターなど |
| 使用 | ホテル,会議所 |
| 厚さ | 100mm |
| 材料 | アルミフレームと防音布パネル |