| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| 最後のパネル閉鎖 | 望遠鏡のスリーブパネル |
|---|---|
| 表面 | MDF |
| ドアの内側でも | 顧客によって決定 |
| アプリケーション | 会議室,宴会ホール,展示センター |
| 防音 | 43-50dB まで |
| 最後のパネル閉鎖 | 望遠鏡のスリーブパネル |
|---|---|
| 適用する | 会議室,宴会ホール,展示センター |
| 表面 | MDF |
| 防音装置 | 43-50dB まで |
| 消防 格付け | クラスA |
| 特徴 | 音響 |
|---|---|
| 耐火等級 | クラスA |
| 表面 | MDF |
| 軌跡システム | ローラー付き アルミコース |
| 防音 | 43-50dB まで |