| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| 最後のパネル閉鎖 | 望遠鏡のスリーブパネル |
|---|---|
| 消防 格付け | クラスA |
| 表面 | MDF |
| 軌跡システム | ローラー付き アルミコース |
| 防音装置 | 43-50dB まで |
| ドアの内側でも | 顧客によって決定 |
|---|---|
| 表面 | MDF |
| アプリケーション | 会議室,宴会ホール,展示センター |
| 特徴 | 音響 |
| 火災評価 | クラスA |
| 特徴 | アコースティック |
|---|---|
| 消防 格付け | クラスA |
| 防音装置 | 43-50dB まで |
| 表面 | MDF |
| ドアの内側でも | 顧客によって決定 |
| 材料 | アルミニウム合金フレームと冷却ガラスパネル |
|---|---|
| 保証 | 5 年 |
| 色 | カスタマイズ |
| カスタマイズ | サイズ,色,仕上げ,デザインはカスタマイズできます |
| 設置 | 簡単 で 迅速 な 設置 |
| メンテナンス | 維持費 の 低さ |
|---|---|
| 環境 に 優しい | 環境 に 優しい 材料 で 製造 さ れ た |
| 耐久性 | 耐久性 |
| 柔軟性 | 調節 さ れ て 折りたたみ られる |
| サイズ | カスタマイズ可能 |