| 適用する | 会議室,宴会ホール,展示センター |
|---|---|
| パネルの幅 | 600mmから1200mm |
| パスドア選択 | シングルドアまたはダブルドア |
| 利点 | 床の軌跡がない |
| 駐車 | 片端 に か 両端 に 積み重ねる |
| 体重 | 28〜38 |
|---|---|
| 消防 格付け | クラスA |
| 特徴 | アコースティック |
| 高さ | 2000~6000mm |
| 適用する | 会議室,宴会ホール,展示センター |
| 高さ | 2000~6000mm |
|---|---|
| パスドア選択 | シングルドアまたはダブルドア |
| 最高の高さ | 15m |
| パネルの幅 | 600mmから1200mm |
| 適用する | 会議室,宴会ホール,展示センター |
| パッケージの詳細 | カートンの輸出 |
|---|---|
| 受渡し時間 | 7〜15日 |
| 支払条件 | T/T,L/C,D/A,D/P,ウェスタンユニオン,マネーグラム |
| 供給の能力 | 1ヶ月あたりの2000平方メートル |
| 起源の場所 | 中国 |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |